Bizimle iletişim kur
Yichuang

Telefon numarası : +8613143536645

Naber : +8613143536645

Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd.

Sıfırdan X'e Yarat

  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
  • şirketPics.title
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar YCZX, YCHD No. Çalışanları 100~135
Yıllık satış 15000000-20000000 Yıl kurulan 2013
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

Guangzhou Yi Chuang Technology Co., Ltd., located 3rd/F,NO.C19 Building,Hua Chuang Animation Industry Park ,JingShan Village, ShiJi Town, PanYu district , Guangzhou city. Guangzhou Yi Chuang Technology Co, ltd, bulunan 3 / F, NO. 19 Bina, Hua Chuang Animasyon Sanayi Parkı, JingShan Köyü, ShiJi Kasaba, PanYu ilçe, Guangzhou şehir. Specialized in doing 32inch ~ 98inch All in one touch screen smart board and Advisement player for education,conference,home use. 32 inç ~ 98 inç yaparken uzmanlaşmış Hepsi bir dokunmatik ekran akıllı tahta ve Eğitim, konferans, ev kullanımı için Danışmanlık oyuncu. In year 2013, We set up our own brand “YCZX”, which selling in domestic China market. 2013 yılında, biz kendi markası kurmak "YCZX", hangi iç Çin pazarında satış. Now it's the top 1 brand selling on line. Şimdi on line satan ilk 1 marka. Covered 60% market selling quantity. % 60 pazar satış miktarını kapsamıştır.

Dedicated to strict quality control and thoughtful customer service, our experienced staff members are always available to discuss your requirements and ensure full customer satisfaction. Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetine adanmış, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman hazırdır. In addition, we have obtained FCC, CB, CE, ISO 9 0 0 1, ROSH certificates. Ayrıca, FCC, CB, CE, ISO 9 0 0 1, ROSH sertifikaları aldık. Selling well in all cities and provinces around China, our products are also exported to clients in such countries and regions as Europe, America, Southeast Asia, Africa. Çin çevresindeki tüm şehirlerde ve illerde iyi satan ürünlerimiz, Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika gibi ülke ve bölgelerdeki müşterilere de ihraç edilmektedir.

We also welcome OEM and ODM orders. Biz de hoş geldiniz OEM ve ODM siparişleri. Whether selecting a current product from our catalog or seeking engineering assistance for your application, you can feel free to talk to our customer service center about your sourcing requirements. İster kataloğumuzdan güncel bir ürün seçin ister uygulamanız için mühendislik yardımı isteyin, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz. We are also keeping searching and developing our new products to satisfying new demands from customers. Ayrıca müşterilerimizden gelen yeni talepleri karşılamak için yeni ürünlerimizi araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.

High quality, reasonable price and good services always are our promise to all of our customers. Yüksek kalite, uygun fiyat ve iyi hizmetler her zaman tüm müşterilerimize sözümüzdür. We will try our best to do better. Daha iyisini yapmak için elimizden geleni yapacağız.

 

• 51 milyon şirket kayıtlı sermaye

• grade A hammadde, bitmiş ürünün kalitesini sağlamak

• CCC, CE, ROHS, ISO9001, SGS sertifikalı

• şirket uzun vadeli stok 5000 birimleri, kısa teslim süresi ile

• OEM / ODM üzerinde 10 yıllık deneyim

• kendi Montaj fabrika / metal donanım fabrika / paket kutu fabrika /

• PCBA ekibi geliştirdi, yazılım ve APP özelleştirme desteği

Çin Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

Çin Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. şirket Profili 0

Guangzhou YiChuang Technology co, ltd,specialized in doing 32inch ~ 98inch All in one touch screen smart board and Advisement player for education,conference,home use. 32 inç ~ 98 inç yaparken uzmanlaşmış hepsi bir dokunmatik ekran akıllı tahta ve Eğitim, konferans, ev kullanımı için Danışmanlık oyuncu. In year 2013, We set up our own brand “YCZX”, which selling in domestic China market. 2013 yılında, biz kendi markası kurmak "YCZX", hangi iç Çin pazarında satış. Now it's the top 1 brand selling on line. Şimdi on line satan ilk 1 marka. Covered 60% market selling quantity.18 years of steady development is the root cause of our progress, we always adhere to do the best quality and service! Kapalı% 60 pazar satış miktarı. 18 yıllık istikrarlı gelişme, ilerlememizin temel nedenidir, her zaman en iyi kalite ve hizmeti yapmak için bağlıyız!
2002:
Anahtar kelime: “foxconn”

Çin'de tipik bir geleneksel üretim olarak, “THTF”, “Xuzhou JIayou”, ”Qianxin” ve benzeri bazı markalar için OEM ve ODM yapmaya başladık.Bu iş alanında “foxconn” olarak biliniyoruz.

 

2013:

Anahtar kelime: Uzman Operasyonlar
Daha uzman şirket operasyonları olmak için, Guangzhou Yichuang Electronic Co, Ltd kuruldu
Fabrika genişletme, 2 üretim hattı, 3000㎡fabrika alanı ve depo.

 

2014:

Anahtar kelime: kendi markası YCZX inşa
Son 12 yılda ODM ve OEM deneyimini toplayın, kendi markanızı oluşturun ve profesyonel pazarlama satış ekibi kurmaya çalışın.

 

2015:

Anahtar kelime: Yıllık satışlar: 160 milyon USD
Satış ekibi ve mükemmel ürün teknolojisinin çabaları ile 2015 yılında satış miktarı 160 milyon USD'dir.

 

2016:

Anahtar kelime: Yıllık satışlar: 390 milyon USD
Çin'in eğitim sektöründeki ürünlere olan talep büyümeye devam ediyor, zamanımız doğru, 2016 yılında toplam yurtiçi yıllık satışlar 390 milyon USD.

 

2017:
Anahtar kelime: İyi ürünler sınırsız
İyi ürünler sınırsız, denizaşırı satış departmanı kurduk.
 
2018:
Anahtar kelime: Kararlı durum büyümesi
Both domestic sales and overseas sales under steady-state growth. Hem yurt içi satışlar hem de yurtdışı satışlar istikrarlı büyüme altında. Our long-term business partners are from many markets, such like South America,Southeast Asia,Europe,Middle East,Africa etc. Uzun vadeli iş ortaklarımız Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika vb.Gibi birçok pazardan.
 
2019:
Anahtar kelime: Başkalarıyla rekabet, kazandık.
Dominika'dan ihaleyi kazandık, iş alanında bilinen 18.000 adet 65 inç dokunmatik panel siparişi aldık ve birçok fabrika ihaleye girdi.
 
2020:
Anahtar kelime: zorluklar ve fırsatlar
Suffering from COVID-19 all over the world, it's a huge challenges not only for us, but also for the world economy. Tüm dünyada COVID-19'dan muzdarip, sadece bizim için değil, aynı zamanda dünya ekonomisi için de büyük bir zorluk. We do believe opportunities are coming for who is ready.We are ready. Hazır olanlara fırsatların geldiğine inanıyoruz.

 

 

Hizmet

Çin Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. şirket Profili 0

1 、 Hepsi bir arada etkileşimli düz panel için OEM hizmeti sağlayabilir misiniz?

Evet, iyi destekleniyor, isteklerinize göre özelleştirebiliriz.

2 、 Stokunuz var mı?

Her ay 3000-5000 adet Stokta bulunduruyoruz.

3 、 Şirketiniz gerçek bir üretici mi?

Firmamız Panyu bölgesinde, Guangzhou şehrinde profesyonel üreticidir, fabrikamızı her zaman ziyaret etmekten memnuniyet duyarız.

4 、 Ürünün kalitesi nasıl?

Ürünlerimiz müşterilere gönderilmeden önce QC tarafından kesinlikle yüksek kalitede test edilmiştir. Ve biz on line iç Çin pazarında kendi markamız satış yapıyoruz, markamız "YCZX". Bu yüzden kalite bizim için ilk şey!

5 、 Ürün sadece okul için mi kullanılıyor?

Ürünlerimiz Hastane, Okul, ofis vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

6 、 Ürün kalitenize nasıl güvenebilirim?

10 yıldan fazla ihracat tecrübemiz var.Malzeme satın almadan ürün teslimatına kadar, potansiyel kalite riskini önlemek için kendi profesyonel kadromuz ve prosedürlerimiz var.Ürünlerimiz CE & ROHS vb. Tarafından onaylanmıştır.

 

Satış sonrası servis
• Bir yıllık kalite garantisi ve ücretsiz bakım.
• Yanıt verme süresi: Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.
• Ücretsiz teknik eğitim: Bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işlemlerinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edip çözebilmelerini sağlamak için teknik personelimiz tarafından müşterilere ücretsiz olarak verilmektedir.
• Yazılım yükseltme: kontrol sisteminin ömür boyu bakımı, sistem işlevlerinin sürekli iyileştirilmesi ve sürekli yazılım yükseltmeleri.
• Donanımla ilgili sorunlar için ücretsiz çevrimiçi hizmet.
• Daha fazla bilgi için lütfen teknik desteğimizi arayın: +86 13510609058

Ekibimiz
Satış ekibi:
• 65 Üye, 24 saat profesyonel hizmet ve teknik destek sağlar.
Biz tipik Çinli üretici değiliz. Kendini işine adamış satış personelimiz, müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu ekstra milden asla uzaklaşmadı. Müşterilerimize, işletmeleri veya sektörleri ne olursa olsun aynı sadakat ve özveri ile davranıyoruz.

Kalite Ekibi:
• Hammaddeden üretim ve teslimata kadar kalite kontrolü.
• Müşteriye akan kalifiye olmayan ürünleri önlemek için profesyonel kalite kontrol elemanı.
• Hammadde, üretim ve teslimat için sıkı denetim.
• Kalite laboratuvarında tam ekipman serisi.
• ISO 9001: 2008 sistemini kesinlikle takip edin.
• Daha yüksek kalite seviyesi arayan sürekli iyileştirme.

Şimdi 31 teknik ve yönetim kadromuz var. Üst düzey profesyonel teknik ve üst düzey geliştirici sertifikası ile bu teknoloji araştırma ve geliştirme personelinin çoğu; Lisans derecesi veya üstü toplam çalışanların% 87,5'ini, yüksek lisans derecesi% 25'ini, kıdemli unvanları ise% 10'unu, 1 doktora sonrası mentoru işgal eder. Ekip, bilgi ve deneyim artışını sağlamak için teknoloji araştırma ve geliştirme personeli için bir büyüme mekanizması oluşturmuştur; Güçlü yenilik bilinci, öğrenme yeteneği ve yürütme yeteneği ile istikrarlı yönetim ekibi. Şirketin çekirdek yönetim kadrosunda, 10 yıldan fazla malzeme üretimi, hızlı prototipleme üretim endüstrisi, pazar gelişimini ileriye doğru kavrayan yaşlılar var ve sanayi geliştirme fırsatlarını dikkatle ele alıyor, hızlı gelişimi teşvik ediyor ve yönlendiriyor.