Bizimle iletişim kur
Yichuang

Telefon numarası : +8613143536645

Naber : +8613143536645

Hepsi Bir Arada Bilgisayar Hayatımızı Daha İyi ve Daha İyi Hale Getiriyor

August 17, 2021

Hepsi bir arada masaüstü bilgisayarlar olarak da bilinen hepsi bir arada PC, bilgisayar kasası ve sistem bileşenlerini monitöre entegre eder, böylece tüm PC tek bir ünitede bulunur.Hepsi bir arada (AIO) masaüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlardan daha küçük bir form faktörü avantajı sunar, ancak genellikle daha yüksek maliyet, daha zayıf performans ve sınırlı yükseltme seçenekleri gibi çeşitli dezavantajlarla birlikte gelirler.

Hepsi bir arada bilgisayar tasarımı 1998'de Apple iMac ile piyasaya çıktı. İlk hepsi bir arada PC bilgisayarlar pahalı ve hantal iken, hepsi bir arada PC'ler LCD'nin ortaya çıkmasıyla çok daha ince, daha hafif ve daha ucuz hale geldi. monitörler ve daha küçük, daha ucuz masaüstü sistem bileşenleri.

Dokunmatik ekranın tanıtımı ve gelişimi ile günlük hayatta daha fazla dokunmatik ekran var.Dokunmatik hepsi bir arada dokunmatik ekranın ortaya çıkışı, hayatımızı yavaş yavaş değiştirdi.

Hepsi bir arada dokunmatik makine, parmak izi cihazı, tarayıcı, kart okuyucu, mikro yazıcı vb. gibi çevresel cihazlarla donatılmış, kamuya açık bilgi sorgulamasını gerçekleştirebilen gelişmiş dokunmatik ekran, endüstriyel kontrol, bilgisayar ve diğer teknolojilerin bir entegrasyonudur. , ve parmak izi katılımı, kart kaydırma ve yazdırma gibi özel gereksinimleri gerçekleştirebilir.

hakkında en son şirket haberleri Hepsi Bir Arada Bilgisayar Hayatımızı Daha İyi ve Daha İyi Hale Getiriyor  0

Peki hepsi bir arada aygıta dokunmak hayatımızı nasıl daha akıllı hale getirir?

Hepsi bir arada, bu günlerde çok sıcak bir kelime.Sözde hepsi bir arada makine, bize daha fazla işlev ve hizmet sağlamak için birden fazla işlevi tek bir makinede birleştirmektir.Günlük hayatta, daha yaygın olan hepsi bir arada makine otomat, mavi diş erişim kontrolü hepsi bir arada makine, ziyaretçi kaydı etkileşimli led ekran, plaka tanıma hepsi bir arada makine, hepsi bir arada makine fotokopi ve benzeri, ve çalışmalarında sıklıkla kullandığımız interaktif led ekranlı bilgisayarın yeni bir ürünü var - hepsi bir arada makineye dokunun.

Multimedya dijital interaktif beyaz tahta, etkileşim, entegrasyon ve basitlik olmak üzere üç ana özelliğe sahiptir.

etkileşim nedir?İnsan-bilgisayar etkileşimine dijital interaktif beyaz tahta.Geçmişten farklı olarak, makineyi doğrudan çalıştırmak için fare gibi çeşitli araçlara ihtiyaç duyulmaz.Bunun yerine, en hızlı etkileşimli yol olan dokunmatik ekran üzerinden doğrudan kullanılabilir.

entegrasyon nedir?Multimedya dokunmatik hepsi bir arada makine, bilgisayar, TV, dokunmatik ve diğer işlevleri mükemmel şekilde entegre eden güçlü işlevlere sahiptir.

basitlik nedir?Metroya bakın, Bankalar, alışveriş merkezleri ve diğer halka açık yerler onun gölgesini anladığınızı görebilir.İnteraktif led ekranın sorgu bilgileri çok basit olduğu için, basitlik olarak bilinen bir kişi işlem yapacaktır.

Eskiden masaüstü bilgisayarların ana bilgisayarları, ekranları, fareleri ve klavyeleri vardı ve bir ses sistemi, ses efektlerine sahip olamayacak kadar hantaldı.Günümüzün hepsi bir arada dokunmatik bilgisayarı, bilgisayarların, televizyonların, stereoların ve diğer cihazların işlevlerini bütünleştirir ve fare ve klavye kullanımını ortadan kaldırarak dokunmatik ekran işlevine sahiptir.Çok işlevli bir dijital interaktif beyaz tahta olarak birçok yerde uygulanabilmekte, insanlara çok fazla kolaylık sağlamakta ve hatta işletmelere fayda sağlamaktadır.

 

Şu anda, piyasadaki hepsi bir arada makine ürünlerinin farklı uygulama alanları nedeniyle, dokunmatik hepsi bir arada makine, konferans dokunmatik interaktif led ekran, dokunmatik indirimli rulo baskı hepsi bir arada bulunmaktadır. makine, dokunmatik reklam hepsi bir arada makine, dokunmatik sorgulama dijital interaktif beyaz tahta, etkileşimli led ekran vb. Görüntüleme, her makinenin çok güçlü bir işlevi vardır.

Eski multimedya öğretim modunda, bilgisayar, akustik, projektör, lazer kalem, joystick kullanmak isterken beklemek, sadece zahmetli çalışmakla kalmaz ve sınıf verimliliği de yüksek değildir.Dokunmatik makineyi öğretmek sadece bir makinedir, multimedya öğretim gereksinimlerine sahiptir, bu nedenle işlev, dokunmatik sınıf işlemi çok basit ve kolaydır.Çeşitli multimedya işlevleri ve dijital interaktif beyaz tahta, sınıf verimliliğini etkin bir şekilde artırabilir.

Reklam interaktif led ekran dokunmatik makine, popüler bir elektronik üründür.Güçlü reklam işlevi, işletmeler için yalnızca insan gücü ve malzeme kaynaklarından tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda büyük reklam avantajları da sağlar.Reklam dokunmatik hepsi bir arada makine video, resim ve sesi istediğiniz zaman görüntülenecek şekilde değiştirebilir;Uzun servis ömrü ile nadir bulunan bir elektronik üründür.

Şu anda, çok işlevli hepsi bir arada dokunmatik ekran uygulaması çok yaygındı, bir trend haline geldiği söylenebilir.Dokunmatik hepsi bir arada makinenin uygulanması, yalnızca daha fazla kolaylık sağlamak ve daha fazla fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ticari markaların imajını da geliştirir.

Dokunmatik hepsi bir arada makineyi geliştirmek için, ilk dokunmatik hepsi bir arada makine endüstrisi üreticisi markası olan dokunmatik elektroniklerden bahsetmek zorundayız.Touch, Çin'in ilk büyük boyutlu dokunmatik geliştirme ve üretimidir.hepsi bir arada bilgisayar üreticileri, dokunmatik dokunmatik hepsi bir arada, dokunmatik hepsi bir arada, dokunmatik sorgu hepsi bir arada, dokunmatik vb. Tarafından üretilen %70'e varan pazar payı. Çeşitli hepsi bir arada reklam makinesi çoklu bölgeler, Ürünler yüksek kalite ve birinci sınıf kalite ile yurtiçinde ve yurtdışında iyi satıyor ve müşterilerin% 99'undan fazlasını yüksek övgü kazandı.

Hepsi bir arada cihaza dokunmanın yanı sıra, hayatımızda farklı çok işlevli hepsi bir arada makinelerin kullanıldığı birçok yer var.Bilim ve teknolojinin sürekli gelişimi ile geliştirilecek ve hayatımıza uygulanacak daha çok işlevli entegrasyon olanaklarının olacağına inanılmaktadır.Bilim ve teknolojinin bilgi çağı olarak, çok işlevli hepsi bir arada makinenin gelişimi, karşı konulmaz bir gelişme eğilimidir ve modern bilim ve teknoloji ürünlerinin gelişme eğilimidir.

Bankada iş yapmaya gittiğinizde uzun bir kuyrukta beklemeniz gerekmez.Bir doktora görünmek için hastaneye giderken, kayıt için sıraya girmeye gerek yoktur, sorgulama makinesine dokunmak da işi yapabilir, daha insancıl, bir doktora görünmek için randevu almak için dijital interaktif beyaz tahta makinesinin dokunuşuyla önceden, ayrıca ödeme işlevini de sürdürebilir.Müşteriler bir restoranda beklerken, sorgulama makinesine dokunarak randevu alabilir ve yemek siparişi verebilirler.Sipariş verdikten sonra dokunmatik ekran sipariş menüsünü yazdırabilir ve bekleme süresini kısaltabilir.

Şu anda, birçok büyük alışveriş merkezi, müşterilerin bir markayı daha doğrudan anlamasına olanak tanıyan, aynı zamanda alışveriş merkezinin en son bilgilerini anlayabilen duvara monte/dikey dokunmatik ekranlı reklam makinesini kullanıyor. mal.Eğitim reklam makinesi için etkileşimli ekranlar ayrıca zamanlama anahtarı makinesini ayarlayabilir, insan kaynakları ve zaman yönetimini azaltabilir.

Giderek daha fazla okul ve şirket dokunmatik ekran kullanmaya başladı.Öğretimde, orijinal karatahtanın yerini alabilir.Yazma, dikte etme, video oynatma ve diğer işlevleri birleştirir.Şirkette, personel eğitimini veya ürün toplantılarını kolaylaştırabilir ve konuşmayı daha canlı, daha tutkulu ve daha etkili hale getirmek için konuşmacılarla işbirliği yapabilir.

Dokunmatik ekran figürü, metro istasyonu, havalimanı, tren garı, otogar, sinema, banka, hastane, alışveriş merkezi, restoran vb. görebileceğimiz pek çok yer var, bilinçsizce hayatımızın çok önemli bir partneri haline geldi.Gelecekte teknolojinin sürekli gelişimi ile dokunmatik ekranın günlük yaşam üzerinde daha derin bir etkiye sahip olacağı tahmin edilebilir.