Bizimle iletişim kur
Yichuang

Telefon numarası : +8613143536645

Naber : +8613143536645

Etkileşimli Düz Panel Eğitim Nedir?

August 10, 2021

Etkileşimli Düz Panel Eğitim Nedir?

  • kaynak:yczx
  • Tarih: 07/17/2019

Bilim ve teknolojinin hızlı gelişimi ile geleceğin eğitim ve iş dünyası, bilim ve teknolojinin kağıtsız dalgasını başlatacak.Çin de bu değişimle dünya ile adım adım yüzleşecek.Kağıtsız teknolojinin önde gelen yerli savunucusu olarak şirket, yıllar içinde biriken endüstri avantajlarını entegre etti ve temel marka kültürü olarak "zeka, enerji tasarrufu, basitlik" ile "Zaoshang" kağıtsız teknoloji markasını başlattı - etkileşimli düz panel eğitimi .

 

Etkileşimli düz panel eğitimin temel amacı, çocukların ödevlerini yapma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve onlara eksiksiz bir öğrenme yöntemleri seti vermektir.Çocuklar, makinelerin kullanımı yoluyla, ders kitaplarının bilgilerini hızlı bir şekilde anlayabilir, çocukların bilgilerinin kapsamlılığını geliştirebilir ve çocukların kapsamlı kalitesini kapsamlı bir şekilde geliştirebilir.

 

Etkileşimli düz panel eğitimin özellikleri
1. Öğretim sınıfının içeriği, bol resim ve metinlerle öğrencilere rahat ve hızlı bir şekilde gösterilebilir.

2. WiFi ile her yerde ve her zaman öğrenme

3. Ebeveynler ve öğretmenler arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve öğrencilerin öğrenme durumlarını zamanında takip etmek için bir ev-okul platformu vardır.

4. Öğrencilerin pasif öğrenmelerini aktif öğrenmeye dönüştürün ve öğrenmeye olan ilgilerini artırın.

5. Elektronik ders kitaplarının kullanılması nedeniyle kağıt, alan ve çevre tasarrufu sağlar.